Linki bezwzględne a linki względne – wartość SEO

No Comments

Debata między linkami bezwzględnymi a linkami względnymi nadal trwa w świecie SEO. Indywidualne znaczenie każdego z nich zostało zakwestionowane, ale powszechnie uważa się, że linki bezwzględne zapewniają ogólnie lepszą wartość SEO niż linki względne.

Wielu uważa, że ​​linki bezwzględne mają mniejszy potencjał do zepsucia się, gdy wyszukiwarki indeksują Twoją stronę. To naprawdę nie powinno mieć znaczenia, ale wielu uważa, że ​​to wystarczający powód.

Ponadto skrobaki treści i usługi RSS mogą zgodnie z prawem (lub nie) „przeprojektować” Twoje treści. W obu przypadkach, czy do Twojej witryny nie powinien być przypisany odpowiedni link zwrotny? Ta sytuacja sprzyja linkom bezwzględnym. Chociaż jest to drobny argument, nadal warto się nad nim zastanowić.

Zobacz też:

Czy jakikolwiek link przychodzący może zaszkodzić mojemu rankingowi?

Czy SEO jest potrzebne?

Google dyskontuje teraz wszystkie wzajemne linki

Strategiczne wykorzystanie obrazów w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

Linki bezwzględne a linki względne – wartość SEO

O nas i tym blogu

Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem internetowym, której celem jest pomaganie naszym klientom w osiąganiu doskonałych wyników w kilku kluczowych obszarach.

Darmowa wycena

Oferujemy profesjonalne usługi marketingowe, które pomagają firmom drastycznie zwiększyć ich wyniki sprzedaży i stać się rozpoznawalną marką.

Zapisz się do naszego newslettera!

Więcej na naszym blogu

Zobacz wszystkie wpisy

Leave a Comment