Pakiety szkoleniowe Social Media Marketingu

Z dumą dostarczamy atrakcyjne rozwiązania marketingowe, a z największą przyjemnością przekazujemy zdobytą wiedze innym. Nasze pomysły i doświadczenie pomogły wielu naszym klientom wejść w interakcję i nawiązać kontakt ze swoimi odbiorcami.

Darmowa konsultacja

Za friko

Jeśli chcesz się dowiedzieć jaką widzę zdobędziesz w trakcie naszych szkoleń - umów się na bezpłatną konsultacje a my odpowiemy na wszystkie pytania.

 

 

 

 

 

 

Nie jesteś pewny czy nasze szkolenia są dla Ciebie?

Nasze szkolenia obejmują widzę z zakresu tworzenia skutecznych kampanii marketingowych w mediach społecznościowych. Dowiesz się jak stworzyć kampanię z celem na zwiększenie rozpoznawalności marki lub jak przeprowadzić kampanię, która będzie przenosić potencjalnych klientów na Twoją stronę internetową. Naszym konikiem jest natomiast szkolenie z zakresu kampanii Lead Ads, czyli pozyskiwanie kontaktów do Twoich potencjalnych klientów.

Dla małych i średnich firm

599,99 PLN

Szkolenia indywidualne są dedykowane dla przedsiębiorców prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. Podczas szkolenia poznasz techniki tworzenia skutecznych kampanii ukierunkowanych na pozyskiwanie kontaktów do swoich potencjalnych odbiorców. Takie działania za niewielką kwotę przyprowadzą do Twojej firmy nowych klientów.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenia indywidualne są prowadzone w trybie online. Nasze szkolenia zdecydowanie usprawnią Twoje działania w mediach społecznościowych, a co najwazniejsze poznasz techniki, dzięki którym pozyskasz kontakt do swoich potencjalnych klientów. Sprawdź poniżej co zawiera nasz pakiet szkoleń.

Menadżer firmy

Podczas szkolenia dowiesz się jak utworzyć menadżera firmy na Facebooku i Instagramie.

Wykorzystanie Social Media

W trakcie szkolenia dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać media społecznościowe, by zjednać sobie sympatię odbiorców.

Utworzenie konta reklamowego

Korzystasz z przycisku "Promuj Post"? Przestań to robić! Tylko tracisz pieniądze, to jedynie baaardzo okrojona wersja możliwości jakie dają Social Media. Z nami dowiesz się jak nie przepalać budżetu reklamowego na działania marketingowe w mediach społecznościowych.

Kampanie Lead Ads

To chyba najważniejszy element szkolenia. Z nami dowiesz się w jaki sposób pozyskiwać kontakty do potencjalnych klientów. Kampania z celem na pozyskiwanie wiadomości ma jeden cel - uzyskać numer telefonu od klienta i umówić go na wizytę.

Faktury z Facebooka

Promujesz swoją markę, ale nie wiesz jak pobrać fakturę i rozliczyć koszty? Z nami dowiesz się wszystkiego krok po kroku.

Raport

W tym punkcie dowiesz się jak mierzyć efekty swoich dział

Automatyzacja
Co tydzień konsultacje

W tym pakiecie oferujemy cotygodniowe konsultacje online, podczas których wspólnie zastanowimy się nad Twoimi działaniami. Będziesz mógł/mogła zapytać o co chcesz, a my dołożymy wszelkich starać, byście osiągali jak najlepsze efekty ze swojej pracy.

Poznasz automatyzację procesów, dowiesz się w jaki sposób utworzyć automatyczne odpowiedzi, w taki sposób, by na skrzynce odbiorczej czekał na Ciebie jedynie kontakt do klienta.

Dla dużych i średnich firm

1899,99 PLN

Prowadzimy szkolenia dedykowane dla średnich i dużych firm na terenie całej Polski. Nasze szkolenia mają na celu usprawnić działania zespołu marketingu. Poziom szkolenia jest dostosowany do wiedzy uczestników. Realizujemy szkolenia online, jak i stacjonarnie z dojazdem do klienta.

 

Pakiet Business

To szkolenie dedykowane jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw, gdzie znajdują się osoby odpowiedzialne za działania marketingowe w sieci. Podczas szkoleń przedstawimy wszystkie możliwości jakie oferują media społecznościowe. Dowiecie się w jaki sposób zintegrować swoje działania, tak by każdy mógł mieć do nich wgląd i wprowadzać ewentualne poprawki.

Strategia w Social Media

Nasza sprawdzona strategia prowadzenia działań marketingowych w Social Media bazuje na publikacji conajmniej 8 postów miesięcznie. Są to posty edukacyjne, informacyjne, sprzedażowe i lifestylowe, dzięki którym czytelnik angażuje się w treści i budzi to jego sympatię.

Tworzenie reklam

Z nami Twój zespół dowie się jak tworzyć skuteczne kampanie w Social Media. Kampanie na rozpoznawalność marki, zwiększanie liczby odbiorców, pozyskiwanie kontaktów, przenoszenie użytkowników na stronę internetową.

Automatyzacja wiadomości

Podczas szkolenia zespół marketingowy dowie się jak stworzyć automatyczne odpowiedzi do klientów, którzy kontaktują się z marką.

Automatyzacja targetowania reklam

Przedstawimy Ci działania, które pomogą Ci zautomatyzować proces umiejscowienia i dobrania grupy odbiorców reklam w mediach społecznościowych.

Faktury z Facebooka

Z nami dowiesz się jak rozliczać koszty i pobierać faktury za działania marketingowe w Social Media.

Raporty

Na szkoleniu Twój zespół dowie się w jaki sposób mierzyć efekty działań marketingowych i jak generować raporty z wykonanych działań.

Google Ads

W tym pakiecie, zajmujemy się również skuteczną obsługą Google Ads. Zakres promocji Google Ads jest ustalany indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Publikacja treści na wybranym dodatkowym portalu społecznościowym

W Pakiecie Business mają Państwo możliwość wyboru dodatkowego portalu społecznościowego, na którym życzliby sobie Państwo również publikować treści promocyjne. Może to być portal związany z Social Media, jak również wybrane portale branżowe.

Raport miesięczny

Na koniec miesiąca otrzymają Państwo od nas raport z wyników przeprowadzonej kampanii reklamowej. Raport otrzymają Państwo od nas w formie dokumentu PDF lub materiału wideo. Na raporcie znajdą się m.in. takie informacje jakie wejścia na stronę WWW z reklam, dokonane zakupy, liczba odbiorców reklam, liczba odsłon reklam i wiele więcej!

Skorzystaj z naszych formularzy, lub skontaktuj się już dziś by otrzymać wycenę i poznaj możliwości pozyskiwania nowych klientów za pomocą kanałów Social Media.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie korzyści niesie za sobą marketing w Social Media?

Odpowiedź na to pytanie jest zasadniczo prosta, jednak wszystko zależy od oczekiwań jakie mamy względem marketingu w Social Media. W pigułce możemy odpowiedzieć bardzo ogólnie jakie korzyści osiągniesz dzięki skutecznemu marketingowi w Social Media. Przede wszystkim wyróżniamy takie korzyści jak:

 • Pozyskiwanie klientów,
 • Tworzenie wizerunku marki,
 • Wyróżnienie się na tle konkurencji,
 • Nawiązanie trwałej relacji z odbiorcami,
 • Generowanie ruchu na naszej stronie WWW,
 • Zyskanie sympatii odbiorców do naszej firmy.

Co to jest Pixel Facebooka?

Pewnie wiele osób słyszało o takim narzędziu, jednak mało osób z niego korzysta, jeszcze mnie osób wie jak on naprawdę działa. W skrócie Pixel Facebooka to najważniejsze narzędzie, służące do przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej w Social Media. Pozwala na rozsądne wykorzystanie budżetu reklamowego, kategoryzowanie odbiorców i skuteczny remarketing, dzięki czemu możemy presonalizować reklamy i nie przepalać pieniędzy jakie przeznaczamy na reklamę.

Technicznie Pixel Facebooka to wtyczka, którą powinniśmy zainstalować na naszej witrynie internetowej, a ściślej mówiąć - jest to kawałek kodu, który służy do śledzenia aktywności użytkowników Facebooka na naszej stronie WWW. Dzięki niemu możemy tworzyć niestandardowe grupy odbiorców, do których chcemy kierować nasze reklamy. Bardziej szczegółowe wytłumaczenie działania tego narzędzia znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

Ile postów miesięcznie powinienem publikować?

Wszystko zależy od obranej strategii. Nie ma ograniczenia, jeżeli chodzi o ilość publikowanych postów, możemy przeplatać w nieskończoność posty branżowe, edukacyjne, informacyjne, lifestylowe i sprzedażowe. Ogranicza nas jedynie dolna granica. Nasza agencja z reguły działa na sprawdzonej strategii KOLORÓW, na którą składa się 8 postów reklamowych i jedna reklama dynamiczna. Ma ona na celu zbudowanie rozpoznawalności marki, sympatii odbiorców zwiększanie zasięgu strony. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o strategii kolorów skorzystaj z formularza kontaktowego.

Czy płatna reklama się opłaca?

Zdecydowanie TAK! W dzisiejszych czasach całkowitej digitalizacji, nawet najlepszy produkt lub usługa nie obroni się bez skutecznej reklamy. Na każdym kroku praktycznie nie zobaczymy osoby nie trzymającej w ręku telefonu, tabletu, czy torby z laptopem. Nie potrzebujemy robić researchu, czy internet jest źródłem masowego przekazu - jest to kwestia osobista. Dobrze zaplanowana strategia marketingowa może skutecznie przebić się przez gąszcz konkurencyjnych firm i pozyskiwać do nas coraz to nowych klientów. 

Wyjątkami od tej reguły, są obecnie jedynie niszowe usługi lub produkty, które w zasadzie nie znajdują konkurencji na naszym rynku.

Jakie są najpopularniejsze kanały mediów społecznościowych i jakie wybrać?

W obecnej chwili wyróżniamy kilka podstawowych portali społecznościowych, które zrzeszają masowych odbiorców. Każdy z nich ma nieco inne zastosowanie i marketing na poszczególnych portalach rządzi się swoimi prawami. Oto najpopularniejsze kanały marketingu internetowego:

 • Google,
 • Facebook,
 • Twitter,
 • Instagram,
 • Linkedin,
 • TikTok.

Natomiast kwestia wybrania konkretnego portalu do promowania naszej marki nie jest już taka oczywista. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej jakie portal branżowy najbardziej będzie odpowiadać Twoim usługom, zajrzyj do naszego katalogu.

Czy potrzebny mi Fan Page?

Jeżeli Twoim celem jest skupianie swoich klientów w jednym miejscu i publikowanie treści celem stałego kontaktu z odbiorcami i przedstawianie coraz to nowej oferty, to zdecydowanie tak. Możliwości jakie niesie ze sobą marketing w Social Media są w zasadzie nieograniczone. Obecnie Facebook jest największym "państwem" na świecie i skupia 2,8 miliarda użytkowników, z czego, 1,9 miliarda osób korzysta z Facebooka codziennie. W samej Polsce obecnie z Facebooka korzysta około 21,5 miliona osób - jest to ponad połowa naszej populacji.