Kampanie Lead Ads

Tworzymy skuteczne, dopasowane kampanie ukierunkowane na pozyskiwanie klientów do Twojego biznesu.

Kampanie Lead Ads to nic innego, jak kampanie, które mają na celu pozyskanie realnie zainteresowanych klientów Twoimi usługami. Nasza strategia polega na uzyskaniu bezpośredniego kontaktu do osób zainteresowanych.

Za pomocą kampanii Lead Ads, powiększysz portfel swoich klientów. Nasza działania sprawią, że skutecznie będziesz docierać z reklamą do nowych osób, dzięki czemu pozbędziesz się ponurych myśli, co będzie jeśli Twoi stali klienci zrezygnują z Twoich usług. Prowadzenie przedsiębiorstwa jest nieprzewidywalne, dlatego nie można bazować na stałych odbiorcach, przyzwyczajonych do Twoich usług i cennika.

 

A co najważniejsze, jeśli nie zwróci Ci się kampania Lead Ads zwracamy Ci kwotę naszego wynagrodzenia!

Najlepsza strategia kampanii Lead Ads

Nasz zespół opracuje najlepszą strategię, aby przyciągnąć określoną grupę docelową i ustalić ich potrzeby informacyjne.

Kampanie Lead Ads

Nasz zespół jest gotowy zaprojektować, zbudować i dostarczyć szablon wiadomości do komunikacji z odbiorcami, a także zarządzać kampanią ukierunkowaną na pozyskiwanie nowych klientów, aby doprowadzić do wyraźnych zmian w sprzedaży i rentowności Twojej firmy.

Projekt szablonu wiadomości

Kampania Lead Ads to jedna z najbardziej wartościowych rodzajów kampanii. Pozyskiwanie klientów to trudny i stresujący proces, szczególnie gdy nie mamy szeroko rozbudowanego działu sprzedaży.

 

Cena: 999 PLN netto + określony budżet reklamowy ustalany indywidualnie.

Zajmiemy się wszystkim, zaczynając od indywidualnie dopasowanej treści, aż po kompleksowe kampanie z celem na wiadomości.

Zaznacz swoją obecność w Internecie, wybierając nasze usługi Lead Ads. Nasza sprawdzona formuła łączy strategię, wdrażanie i śledzenie.

60

Aktywnych kampanii Lead Ads

99

Zaprojektowanych szablonów

30

Klientów Lead Ads

14

Sposobów śledzenia i raportowania 

Nasze portfolio

Zobacz wszystkie projekty

ZWIĘKSZ RUCH I ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Ci wprowadzić Twój biznes do sieci i rozwijać go z pasją

Projektujemy kampanię Lead Ads w unikalnym stylu ze spersonalizowaną treścią, aby pomóc Ci sprzedać produkt lub usługę i promować markę. Przekazujemy Twoje przesłanie do mas.

Rekomendacje

Zobacz wszystkie