O naszej marce.

Historia naszej marki rozpoczyna się w 2020 roku. W tamtym czasie agencja oferowała usługi na skalę lokalną w zakresie prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych. Formalna zmiana i nadanie agencji nazwy Media Helpdesk miało miejsce w 2021 roku. W szybkim tempie oprócz obsługi lokalnych klientów, agencja zaczęła rozszerzać działalność na skale krajową. W tym czasie też rozpoczęliśmy współpracę z zaprzyjaźnioną agencją Diamond Speech, co pozwoliło nam na kompleksową obsługę prowadzenia profili firmowych w mediach społecznościowych. Dodatkowo w tym czasie do oferty naszej agencji dodaliśmy projektowanie i budowę stron WWW. 2022 rok rozpoczął się z przytupem - zostaliśmy certyfikowanym partnerem firmy Meta i Linkedin, co pozwoliło nam jeszcze bardziej rozszerzyć skalę naszej działalności na całą Europę. Od tamtej pory sukcesywnie realizujemy nasze założenia i w tym czasie pomogliśmy już setkom klientów nie tylko zwiększyć ich zyski, ale przede wszystkim zbudować silną i rzetelną markę!
Social Media Marketing

Dążymy do relacji opartych na przejrzystości, wytrwałości, wzajemnym zaufaniu i uczciwości z naszymi pracownikami, klientami i innymi partnerami biznesowymi.

Nasz zespół specjalistów konsekwentnie zapewnia doskonałe wyniki, łącząc kreatywne pomysły z ogromnym doświadczeniem. Pomożemy Ci zbudować trwałą znaczącą relację z Twoimi klientami, angażując ich w Twoją markę, za pomocą kanałów mediów społecznościowych.

Jako certyfikowani partnerzy największych portali społecznościowych na świecie oferujemy kompleksową obsługę profili firmowych w Social Media - od prowadzenia FanPage po realizację kampanii reklamowych.

12

Lat w Marketingu

 

143

Kampanii Marketingowych

76

Kampanii Email

 

96

Kampanii SEO

 

16

Członków Zespołu

 

41

Pierwszych Pozycji

 

CEO & Founder

89 zadowolonych klientów

25 zorganizowanych eventów

43 publikacji

+1,200 wypitych kaw

Ośka czasu

Oto jak kształtowała się historia naszej marki.

2020

Czerwiec, 2020

Rozpoczęcie działalności na skalę krajową.

Październik, 2020

Zrealizowane pierwszych 10 kampanii.

Luty, 2021

Zmiana nazwy na Media Helpdesk.

2021

Czerwiec, 2021

Rozpoczęcie kooperacji z Agencją Diamond Speech.

Czerwiec, 2022

Uzyskanie certyfikatów rzetelnych partnerów firmy META.