Budowanie Wizerunku

Budowanie wizerunku to jedna z najważniejszych kwestii obecności marki w internecie. Wizerunek marki tworzy charakter firmy, budzi sympatię, pomaga zwiększyć widoczność, zbudować wartość firmy i jej rozpoznawalność. 

Budowie Wizerunku ma na celu zwiększenie widoczności w Internecie i przyciągnięcie odwiedzających do witryny poprzez zbudowanie reputacji firmy w wyszukiwarkach. Pomaga prowadzić rozmowę i „wpływać na odbiorców”. Zbudowanie reputacji online może być wykorzystywane do zwiększania pozytywnych wyników wyszukiwania opartych na słowach kluczowych lub rozpraszania negatywnych treści pojawiających się w wynikach wyszukiwarek.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które sprawią że zbudujesz silny Wizerunek Marki. Zarządzanie Twoją reputacją w internecie zapewnia szeroki zakres usług, takich jak monitoring społecznościowy, PR online, filtrowanie i usuwanie negatywnych treści, zaangażowanie, a także promocja treści w mediach społecznościowych. Nasza rozległa sieć kontaktów z mediami pozwala nam poznać czas i miejsce na wszystko, co tworzysz jako marka w świecie online. W ten sposób wykorzystuje się każdą okazję, a cała treść jest tworzona z myślą o rozpoznawaniu firmy przez grupę docelową.

Tworzymy strategie, prowadzimy kanały w social mediach na portalach Facebook, Instagram, czy LinkedIn i pomagamy budować silną społeczność wokół marki. Obsługa agencyjna profili w mediach społecznościowych obejmuje:

  •  tworzenie strategii komunikacji marki w social mediach 
  •  planowanie, tworzenie i publikację contentu na profilach marki
  •  obsługę wizualną profili i organizację sesji zdjęciowych 
  •  moderację profili w social mediach i zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
  • organizację konkursów w social mediach
  • raportowanie i monitoring internetu

Przeprowadzamy raport z budowania wizerunku marki, dzięki któremu otrzymasz informacje zwrotne dotyczące Twojej firmy, produktu lub usługi, które pojawiają się w Internecie. Dzielimy raport na pozytywną i negatywną analizę. Jest to ważne dla śledzenia negatywnych komentarzy lub recenzji, które pojawiają się na stronach wyników wyszukiwania (SERP), tworząc negatywną reputację Twojej marki i mogą mieć znaczący wpływ na sprzedaż online i zapytania. Nasz zespół może prowadzić i zarządzać całym wizerunkiem marki, ponieważ posiadamy zaawansowane oprogramowania i technologie niezbędne do zbierania informacji, które przechowujemy w naszej bazie danych.

Nasze portfolio

Zobacz wszystkie projekty

Online PR Management

Social Mentions
Monitoring

Negative Content Filtering

Negative Content Removal

Podstawą udanej kampanii Budowania Wizerunku Marki jest dogłębna ocena Twoich działań i celów. Z każdej z naszych usług możesz korzystać osobno w zależności od Twoich potrzeb.

ZWIĘKSZ RUCH I ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Ci wprowadzić Twój biznes do sieci i rozwijać go z pasją

Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy zbudować świadomość Twojej marki, wzmocnić Twój autorytet i przyciągnąć ruch do Twojej witryny.

Rekomendacje

Zobacz wszystkie