Prowadzimy szkolenia dla firm 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia z zakresu prowadzenia działań w mediach społecznościowych. Szkolenia dla firm dedykowane są przedsiębiorstwom, które mają wewnętrzny dział marketingu lub choćby jedną osobę oddelegowaną do prowadzenia działań marketingowych w Social Media.

Szkolenia z zakresu działań w Social Media mają na celu prowadzenie skutecznych działań, które w krótszym lub dłuższym okresie czasu przyniosą firmie zysk. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie możliwości oferują media społecznościowe. Wiedza będzie dotyczyć podstawowych kwestii m.in. jak tworzyć treści na profile firmy, by te angażowały odbiorców, jednak głównym celem szkolenia jest nauka tworzenia skutecznych kampanii marketingowych zwiększających rozpoznawalność i pozyskiwania bezpośrednich kontaktów do potencjalnych klientów. Szkolenie obejmuje również automatyzację procesów z wykorzystaniem darmowych narzędzi dostępnych na rynku i nie tylko!

Jeśli Twoja firma prowadzi sklep e-commerce, sprzedaż stacjonarną lub detaliczną sprzedaż usług, to szkolenie jest dla Ciebie. Poznasz wiedzę na temat promowania marki, produktów lub pozyskiwania bezpośrednich kontaktów do zainteresowanych klientów Twoimi produktami lub usługami.

 

Rozmiar przedsiębiorstwa tak naprawdę nie ma znaczenia, liczy się tylko zasięg i grupa docelowa odbiorców.

E-commerce

Sklepy e-commerce w dużej mierze posiłkują się mediami społecznościowymi w procesie promocji towarów. Jeśli nie mamy jeszcze wyrobionej marki lub wprowadzamy okresowe promocje najlepszym narzędziem do przedstawienia oferty światu są działania marketingowe w Social Media.

Branża usługowa

W branży usługowej, najskuteczniejszą metoda pozyskiwania klientów są kampanie Lead Ads. Ich celem jest bezpośrednie pozyskanie kontaktu do zainteresowanych klientów.

Biznes lokalny

Prowadzisz lokalny biznes? Co jakiś czas chciałbyś informować odbiorców o okresowej promocji w Twoim sklepie? Najlepszym sposobem na pozyskanie klientów w trakcie promocji kampanie informacyjne z dobraniem odpowiedniego zasięgu.

Aplikacje mobilne

Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się tworzeniem aplikacji, oferującą usługi tworzenia aplikacji internetowych, mobilnych i na Facebooka.

Email Marketing Solutions

Dostarczamy najlepsze w swojej klasie oprogramowania do e-mail marketingu, aby tworzyć, wysyłać i śledzić kampanie e-mailowe, które przyniosą rezultaty.

Rozwój PHP i JS

Świadczymy usługi w zakresie tworzenia oprogramowania w: PHP, Drupal, Python, JavaScript/jQuery i innych nowoczesnych technologiach.

Nasze portfolio

Zobacz wszystkie projekty

25

Sklepów e-commerce

12

Stron internetowych

17

Kompleksowych intranetów dla korporacji

97

Popularnych FanPage'y na Facebooku

74

Strategii e-mail marketingowych

36

Doświadczonych Web Development Ninjas

Effective Web Development Solutions

Szkolenia stacjonarne

Działamy na terenie całej Polski, dojedziemy do Twojej firmy i przeprowadzimy szkolenie dla Ciebie lub Twoich pracowników w siedzibie firmy. Szkolenia zwykle trwają od 4 do 6 godzin. Podczas szkoleń dbamy o to, by każdy uczestnik czuł, że uwaga jest skupiona na nim i dokładamy wszelkich starań, by przekazać jak największą ilość wiedzy.

Szkolenia Online

Rok 2020 wywrócił do góry nogami dotychczasowe modele pracy, wiele firm przeszło na pracę zdalną lub hybrydową. Dlatego oferujemy szkolenia w formie webinaru, zakres wiedzy jest dokładnie taki sam jak w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Effective Web Development Solutions

Zwiększ ruch i zwiększ sprzedaż

Opowiedz nam o swojej firmie

A my dopasujemy program szkoleń w taki sposób, by był on odpowiedni dla Twojej marki.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj spersonalizowaną witrynę z zarządzaniem treścią, która dokładnie odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.

Rekomendacje

Zobacz wszystko